Державна комісія з експертизи геологічних проектів та кошторисів ДГП "Геолекспертиза"

+38 (044) 285-66-18, 286-43-39
м. Київ 01133
вул. Кутузова, 18/7, оф. 906

ГОЛОВНА / Інвестиційний проект

Макет інвестиційного проекту

 

Складання інвестиційного проекту (програми робіт) – є останнім трендом в надрокористуванні при подовжені, поновлені дії спеціального дозволу, або його переоформленні .

 

ДГП “Геолекспертиза” пропонує послуги щодо проведення експертизи геологічних матеріалів об ’ єктів користування надрами з метою поновлення, подовження дії спеціального дозволу або його переоформлення.

 

Також, за необхідністю, наше підприємство складе для вас Інвестиційний проект (Програма робіт), який є невід ’ємною частиною Угоди про користування надрами.

 

Нижче наведено спрощену принципову схему інвестиційного проекту. Більш детальну інформацію можна отримати в будь-який час в нашому підприємстві за допомогою контактів, що наведені у відповідному розділі нашого порталу, або приїхавши до нас особисто.

 

Інвестиційний проект – інноваційний вид діяльності ДГП «ГЕОЛЕКСПЕРТИЗА»

 

Концепція інвестиційного проекту:

invest_shem

Складові інвестиційного проекту:

  • резюме проекту
  • маркетинг
  • виробничий план
  • організаційний і фінансовий план
  • ризики

 

Головне, що цікавить надрокористовуча при інвестуванні у надрокористування – це його чистий щорічний прибуток, та його відношення до інвестицій.

 

Велике значення також має вірний розрахунок капіталовкладень, що дозволить уникнути зайвих витрат при інвестуванні. Десятиріччя досвіду нашого підприємства дозволяють зробити ваш Інвестиційний проект максимально ефективним. Аналіз вже існуючих подобних проектів, що були проекспертовані в ДГП “Геолекспертиза” показує, що звертаючись до нашого підприємства надрокористувач заощаджує в середньому 30% коштів на первинних інвестиціях.

 

Таким чином, звернувшись до нас для складання Інвестиційного проекта ви з самого початку заощаджуєте свої гроші, щодо капиталовкладень у надрокористування.

 

 

Кожний розрахунок капіталовкладень ми супроводжуємо графічними співставленями, що дозволяє інвестору наглядно зрозуміти куди будуть витрачені його кошти.

gs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співвідношення капіталовкладень при розподилі первинних інвестицій наглядно продемонструє інвестору структуру витрат та їх результат

sk